PPUH TAWOL Sp.J. M.Bajek, C.Bajek, D.Piegza
ul. Radkowska 37 26-060 Chęciny
woj. świętokrzyskie POLSKA

Tel/fax: (+48) 41 315-11-25
Fax: (+48) 41 315-11-26
Fax: (+48) 41 315-10-51

Tel/fax: (+48) 41 315-28-30
Tel/fax: (+48) 41 315-28-31
Tel. (+48) 41 315-10-28

e-mail: biuro@tawol.com.pl 
e-mail: nowak@tawol.com.pl 
e-mail: malinowski@tawol.com.pl 

Dział Atestów:
e-mail: atesty@tawol.com.pl 
Dział Finansowo - Księgowy
e-mail: ksiegowosc@tawol.com.pl 

Redukcje Stalowe

 


 

Oferujemy redukcje koncentryczne i ekscentryczne kotłowe, z stali drobnoziarnistej (P355) żaroodporne, kwasoodporne, ze stali nierdzewnej wykonane zgodnie z normami lub na specjalne życzenie klienta, według jego zaleceń i dostarczonego rysunku. Wszystkie produkowane przez nas redukcje charakteryzują się znakomitymi parametrami wytrzymałościowymi.

SZEROKA OFERTA REDUKCJI STALOWYCH

Dostępne redukcje stalowe produkowane są z rur bez szwu i służą do zmiany średnicy instalacji w taki sposób, aby nie zaburzyć przepływu cieczy. Dzięki nim można łączyć rury o różnych przekrojach. Wykorzystuje się je w branży budowlanej, w rurociągach wodno-kanalizacyjnych, ciepłowniczych oraz gazowych, a także w wielu innych gałęziach przemysłu. Jeśli chcieliby Państwo zamówić elementy o niestandardowych rozmiarach czy ze specyficznych materiałów, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu ustalenia szczegółów. Zadowolenie naszych klientów ze współpracy stanowi dla nas bezwzględny priorytet, dlatego wykorzystujemy zdobyte doświadczenie, aby każde zlecenie potraktować w pełni profesjonalnie i z należytą uwagą. W ten sposób budujemy trwałe relacje biznesowe. Wykonujemy produkty wysokiej jakości, dające gwarancję niezawodności w każdych warunkach.

PRODUKUJEMY REDUKCJE STALOWE WYSOKIEJ JAKOŚCI

Wszystkie produkowane przez nas redukcje są objęte gwarancją, posiadają wymagane atesty oraz przechodzą surową kontrolę jakości. Zawsze dostosowujemy ofertę do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Doradzamy i pomagamy w wyborze najefektywniejszego rozwiązania w danym przypadku. Nie ma dla nas projektów zbyt trudnych czy zadań, których byśmy się nie podjęli. Specjalizujemy się w zleceniach nietypowych, wymagających kompleksowego podejścia. Oferujemy krótkie terminy realizacji i dostawy oraz wsparcie na każdym etapie. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości dotyczące naszej oferty redukcji stalowych. Współpraca z nami to wybór doświadczonego partnera, świadczącego usługi zarówno w kraju jak i za granicą.

Wróć